ÜLDTINGIMUSED

  1. ÜLDTINGIMUSED
    1.1. Kehtivus

Käesolevad tingimused kehtivad OIEI PRODUCTION OÜ (edaspidi “OIEI”) internetileheküljelt aadressil www.oiei.ee tellitud kaupade ostu-müügilepingutele (edaspidi ainsuses „Leping”), mis sõlmitakse OIEI ja kaupa telliva isiku (edaspidi „Tellija” või „Ostja”) vahel käesolevate tingimuste kehtivuse ajal.

Tellimistingimuste käesolev redaktsioon kehtib alates 22.04.2020.a. kuni OIEI internetikataloogi tellimistingimuste järgmise redaktsiooni avaldamiseni OIEI interneti leheküljel www.oiei.ee.

1.2. Lepingu jõustumine
Tellija tellimus loetakse üldjuhul pakkumuseks võlaõigusseaduse (VÕS) tähenduses sõlmida tellitud kauba ostu-müügi leping. OIEI ei pea oma nõustumisest tellimusega Tellijale eraldi teatama. OIEI loetakse tellimusega nõustunuks, kui ta asub tellimust täitma. Juhul, kui tellija on teavitanud OIEI -d oma e-posti aadressist, edastatakse talle tellimuse kinnitusena arve elektroonselt.

1.3. Tellimuse täitmise tähtaeg
OIEI asub tellimust täitma peale makse laekumist OIEI arveldusarvele. Kui makse on laekunud tööpäeval hiljemalt kell 14:00, antakse kaubad kullerteenust osutavale ettevõttele üle kahe tööpäeva jooksul. Kullerteenust osutav ettevõte toob tellimuse kohale järgmisel tööpäeval. Tellimused, mille eest on makse laekunud peale kella 14.00, antakse kullerteenuste osutavale ettevõttele kohaletoimetamiseks üle kolme tööpäeva jooksul ning kullerteenust osutav ettevõte toob tellimuse kohale sellele järgneval tööpäeval. Riiklikel pühadel ja puhkepäevadel laekunud tellimused käideldakse tellimusele järgneva tööpäeva jooksul ning toimetatakse Ostjale sellele järgneva tööpäeva jooksul.

Ülalnimetatud kohaletoimetamistähtajad on indikatiivsed ning võivad sõltuda asjaoludest, mis ei ole OIEI määratleda! OIEI ei vastuta hilinemiste eestülalviidatud kohaletoimetamistähtaegades, mis on tingitud kohaletoimetamist korraldava kanali protsessidest või muudest kolmandatest osapooltest sõltuvatest asjaoludest.

1.4. Hind ja makseviis
OIEI internetileheküljel www.oiei.ee olevate kaupade hinnad on Eurodes ning sisaldavad Eesti Vabariigi käibemaksu (20%).

Kui tellimus jääb alla 100€, lisandub tellitud kaupade hinnale saatmiskulu. Tellimusele, millise väärtus on  100€ või rohkem postikulu ei lisandu. Postikulu hinnad kehtivad tellimustele Eesti Vabariigi piires.

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi Maksekeskus AS mooduli.

Kauba eest on võimalik tasuda koheselt peale tellimuse saatmist läbi Maksekeskus AS mooduli: Swedbank, SEB, Luminor, LHV ja Coop Pank pangalingi kaudu või Visa/Master kaardiga – klikkides nende pankade nupul, sisenedes internetipanka ja aktsepteerides juba eeltäidetud maksekorralduse. Maksete sooritamise valuuta EUR
KINDLASTI tuleb peale makse sooritamist vajutada nuppu “Tagasi kaupmehe juurde”!!!

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

1.5. Kauba kättetoimetamine
Tellitud kauba toimetab Tellijani kullerfirma, teavitades eelnevalt Tellijat.
Kauba kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud: DPD, Omniva või SmartPosti pakiautomaat.
Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.
Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.
Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

1.6. Tellija õigus tellitud tooteid vahetada
Tellijal on õigus vahetada tellitud tooteid suuruse mittesobivuse tõttu sobiva suurusega sama värvi sama kaubaartikli vastu. Vahetuskauba postiteenuse eest tasub Tellija.

1.7. Tellija õigus tellimusest taganeda

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.
NB! Olenevalt toodetest ei pruugi ostjal taganemise õigust olla, vastavad tooted ja teenused tuleb sellisel juhul loetleda ning need peavad vastama võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 loetletud tingimustele.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.
Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit ning saata see e-posti aadressile info@oiei.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

1.8. OIEI tellimuse täitmisega viivitamine
OIEI loetakse täitmisviivitusse sattunuks ning seega oluliselt lepingutingimust rikkunuks VÕS § 116 lg 2 tähenduses pärast 7 päeva möödumist päevast, millal tellimus pidi olema täidetud.

1.9. OIEI õigus lepingust taganeda
OIEI'l on õigus tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust taganeda, kui tellitud kauba varud on ammendunud. Tellijat informeeritakse sellest esimesel võimalusel e-posti teel. Tellija tasutud ettemaksed tagastatakse sel juhul viivitamatult, hiljemalt aga 14 päeva jooksul Tellija osundatavale pangaarvele.

1.10. Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. ellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@oiei.ee või helistada telefonil: +372 5907 1772.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

1.11. Isikuandmete kogumine ja kasutamine
OIEI -l on õigus koguda Tellija poolt OIEI eelavaldatud isikuandmeid ning avaldada neid vajadusel tellimuse täitmiseks ka kolmandale isikule. OIEI -l on õigus kasutada Tellija isikuandmeid ka oma majandustegevuses reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks Tellijale. Tellijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik Lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või Lepingu täitmiseks.

1.13. Vastutuse piirang
OIEI vastutab vaid raskest hooletusest või tahtlusest tingitud lepingu rikkumise ja/või tekitatud kahju eest. OIEI ei vastuta muuhulgas võimalike trükivigade eest.

2. LÕPPSÄTTED

Käesolevatele tellimistingimustele ning OIEI ostu-müügilepingutele kohaldatakse Eesti Vabariigi õigust. Kui tellimistingimuste mõni säte on tühine, ei mõjuta see ülejäänud osas tellimistingimuste ega ostu-müügilepingu kehtivust. Tühine säte asendatakse seaduspärase sättega, mis on tühisele sättele õiguslikult ja majanduslikult kõige lähedasem.

Kaup, mis on “Tellimisel” ei pruugi olla kohe saadav ja tellimuse täitmisega võib minna aega rohkem kui 1 tööpäev, kuid mitte üle 2 päeva.

3.  KONTAKTANDMED


OIEI PRODUCTION OÜ
Meika 14
13426, Tallinn
Tel. 5907 1772
info@oiei.ee

TRANSPORT

Tellimus jõuab kliendini 2-7 päeva jooksul pärast kauba eest tasumist.
Kõik tellimused, mis ületavad 100€ saadetakse tasuta.

Kauba kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud: DPD, Omniva või SmartPosti pakiautomaat.
Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.
Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.
Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.
Välismaale tellimiseks kirjutage info@oiei.ee

 

TAGASTAMINE

Kauba ostjal on õigus 14 päeva jooksul alates kauba kättetoimetamise päevast kaup tagastada ja saada tasutud raha tagasi (v.a. transpordikulu). Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning see peab olema originaalpakendis. Hilisemad pretensioonid kui 14 päeva ei rahuldata!